Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Ashigaru Çakı

Fiyat:
797,69 TL
Havale / EFT:
757,81 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
773,76 TL
65,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Japon Tanto geleneğini modern çizgilerle buluşturan, kaliteli bir tam boy çakıdır.
Hem namlu hem de sap, birbirini tamamlayan net ve temiz çizgilere sahip olmalarıyla, mükemmelliğin yansıması olarak tanımlanmaktadır.
Yandan kilitli (linerlock) flipper’ın 440 çelikten imal edilen namlusu, neredeyse tamamen sap içine gizlenerek taşıma kolaylığı sağlamaktadır.
Sap malzemesi olarak siyah renkli G10 kullanılmıştır. Dayanıklılığıyla ünlü ve zaten kaydırmaz nitelikteki G10’un yüzeyine pürüzlü doku kazandırılarak daha iyi kavranabilmesi sağlanmıştır. Sap malzemesinin içine yuva açılmış ve ince çelik astarlar bu yuvanın içine gömülmüştür. Tüm bunlarla birlikte; hafiflik, sağlamlık ve iyi kavranırlık bir araya getirilmiştir.
Her iki sap kanadının arasına zarif şekilde bir kordon pimi (lanyard pin) de gizlenen Ashigaru, çıkarılabilir cep klipsi sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.


 
Tam Uzunluk : 21,5 cm
Namlu Uzunluğu : 9,5 cm
Et kalınlığı : 3,1 mm
Ağırlık : 75 g
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : G10

 
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu01SC064
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619166
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.