Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Catilina Çakı

Fiyat:
625,95 TL
Havale / EFT:
594,65 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
607,17 TL
51,28 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Magnum Catilina, gerek taktik gerek sivil durumlarda en iyi performansı sunan büyük ebatlı bir çakıdır.
Çift yönlü başparmak çıkıntısı ya da flipper sayesinde tek elle ve kolaylıkla açılan çakının namlusu, 3,5 mm kalınlığında 440 çelikten imal edilmiştir. Uç kısmının arkası inceltilen yuvarlak uçlu (drop point) namlu, mızrak uç (spear point) yapısına meyletmiştir. Namlu asitle yıkanmış ve hem çevresel koşullara dayanıklık hem de yansımayı engelleyecek mat bir görünüm kazanmıştır.
Yandan kilitli (linerlock) çakının sapı, çelik astarlar üzerine takılan siyah renkli G10 ve çelik balçaklardan oluşmaktadır. Geniş balçaklar da namlu gibi asitle yıkanmıştır. Zaten kaydırmaz nitelikteki G10’un yüzeyine yivler açılarak daha iyi kavranabilmesi sağlanmıştır. Kavranabilme yanında hafifliğe ve estetiğe de hizmet eden yivler, balçak üzerinde de devam etmektedir.
Kendine özgü görünümüyle orijinal bir çekiciliğe sahip çakı, küçük kardeşinden (Brutus) biraz daha farklı ve ağırdır.
Kordon deliğine (lanyard hole) de sahip Catilina, kürek şeklindeki geniş cep klipsi (çıkarılabilir) sayesinde kolay taşınabilmektedir.


 
Tam Uzunluk : 20 cm
Namlu Uzunluğu : 8,5 cm
Et kalınlığı : 3,5 mm
Ağırlık : 175 g
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : G10

 
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu01MB721
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619187
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.