Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Dejavu Wood Çakı

Fiyat:
583,88 TL
Havale / EFT:
554,69 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
566,36 TL
47,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Üretimi 30 yıl öncesine dayanan, tek parçalı ve kendini destekleyen gövde kilit (frame lock) mekanizmasını ele alan Böker, onu daha da geliştirmiş. Konseptin ince ve açık yapısını zedelemeden bunu başarmaya gayret etmiş. Sapa tek parçadan bağlı ve dolayısıyla görece güçsüz olan namluyu daha sağlam şekilde sabitlemek için bir ara parça ve plaka kullanmış. Böylelikle, yaygın çakılarda olduğu gibi, sapın her iki tarafından da desteklenen ve yükün eşit dağılmasına yarayan bir mekanizmaya kavuşulmuş.
Oldukça hafif bir tasarım olan Dejavu Wood’da adı üzerinde ahşap (cocobolo) sap malzemesi kullanılmış. Çift yönlü başparmak çıkıntısı (thumb stud), çakının istenen elle açılmasına yardımcı oluyor.
Çakı, klipsi sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor.
Ürün Cinsi : Çakı
Toplam Uzunluk : 185 mm
Namlu Uzunluğu : 85 mm
Et kalınlığı : 2,2 mm
Ağırlık : 42 g
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : Cocobolo

Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu01RY272
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619216
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.