Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Gurung Folder Çakı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Konu ile ilgi detaylı bilgi almak için lütfen bizi (0224 224 98 18) arayınız. Temin edildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek için aşağıdaki "Haber Ver" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Magnum Gurung Çakı; bıçak hayranlarını tasarımı, işlevselliği ve işçiliği ile etkilemektedir. Nepal savaş palası ‘‘Kukri’’den açıkça ilham alan çakının namlusu, 440 çelikten imal edilmiştir. Siyah renkte kaplamaya sahip namlu, flipper veya başparmak deliği (thumb hole) sayesinde tek elle ve kolaylıkla açılabilmektedir. Otomatik olmamasına karşın süratli açılan bir çakıdır.
Yandan kilitli (linerlock) çakıda paslanmaz çelik astarlar (siyah kaplı) üzerine siyah renkte G10 takılarak oluşturulan sap, kullanılan malzeme yanında biçimiyle (G10’un yüzeyi pürüzlü hâle getirilmiştir ve işaret parmağı yuvası iki parmak sığacak biçimde geniştir) de iyi kavranmaktadır. Sap dibinden dışarı taşan ara parça, vurup parçalama amaçlı kullanılabilmektedir. Söz konusu parça üzerinde kordon deliği (lanyard hole) de bulunmaktadır.
Gurung Çakı, çıkarılabilir cep klipsi sayesinde kolay taşınabilmektedir.


Tam Uzunluk : 19,5 cm
Namlu Uzunluğu : 9 cm
Et Kalınlığı : 2,7 mm
Ağırlık : 118 g
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : G10

 
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu01RY317
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
3403211619225
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.