Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Kids Folder Ebony Çakı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Konu ile ilgi detaylı bilgi almak için lütfen bizi (0224 224 98 18) arayınız. Temin edildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek için aşağıdaki "Haber Ver" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Yuvarlak uç (drop point) yapısındaki namlunun çeliği 440C’dir. Tam düz ağız açımıyla (full flat grind) çok yönlü kılınan namlu, saten parlaklığındadır. Keskin kenarın altındaki minik çentik (choil) kesmeye saplayarak başlamaya hizmet etmektedir. Belirgin ricasso, dayanıklılığı artırmaktadır. Kilidi bulunmayan (slipjoint) çakının namlusunun kolay açılması için, ön yüzde, bir tırnak çentiği bulunmaktadır.
Çakıda, yüksek ergonomi taşıyan şık ve sağlam bir sap yapısı gözetilmiştir. Paslanmaz çelik astarlar üzerine takılan sap malzemesi olarak abanoz seçilmiştir. Siyaha yakın koyu renk taşıyan bu seçkin ahşap, yüksek yoğunluğu nedeniyle son derece dayanıklıdır. Çakı parçalarının bir araya getirilmesinde cıvatalardan faydalanılmıştır.
Çakı sapının dip kısmında, bir kordon deliği (lanyard hole) de bulunmaktadır.

Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Böker Magnum ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

 

Ürün Cinsi : Çakı
Tam Uzunluk : 185 mm
Namlu Uzunluğu : 83 mm
Et Kalınlığı : 2.6 mm
Ağırlık : 74 gr
Çelik Cinsi : 440C
Sap Cinsi : Abanoz Ağacı

Diğer Özellikler
Stok Kodu01RY137
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.