Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Rubico Çakı

Fiyat:
589,52 TL
Havale / EFT:
560,04 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
571,83 TL
48,30 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
çelikten imal edilmiş. Diğer tarafta kullanılan paslanmaz çelik, astar olarak ince bırakılmış ve üzerine G10 ile karbon fiber sap malzemesi takılmış. Karbon fiber malzeme, siyah renkteki G10 çerçevenin ortasına yerleştirilmiş. Tüm bu siyahlığın ortasında kalan, karbon elyaf içinde yer alan kırmızı lifler ışıltılı bir görünüm sunuyor. Balçağa yakın yerde gövde arkasındaki kavramaya yardımcı çentikleri (jimping) sap arkasına işlenmiş. Rubico, tek elle açılabilmesi için başparmak çıkıntısına (thumb hole) ve taşınabilmesi için klipse sahip.
 
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
Ürün Cinsi : Çakı
Tam Uzunluk : 195 mm
Namlu Uzunluğu : 87 mm
Et Kalınlığı : 2.7 mm
Ağırlık : 102 gr
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik ve Karbon Fiber
Diğer Özellikler
Stok Kodu01SC053
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619265
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.