Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Advance All Black Pro 42 (Advance 3) Çakı

Fiyat:
543,53 TL
Havale / EFT:
516,35 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
527,22 TL
44,53 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Advance serisi, özellikle 440C çeliği ile dikkat çekiyor.
Advance All Black Pro 42, iyi tasarıma sahip taktik bir çakı. Siyah kaplanmış 440C namlunun sırtında, parmak kaymasını engelleyecek ve rampalarıyla çekme-itme hareketlerine destek verebilecek içbükey bir yuva bulunuyor. Onun gerisinde ise, üzerinde kavramaya yardımcı çentiklerin (jimping) yer aldığı bir başparmak rampası mevcut. Namlu, kolay açılması için tırnak çentiği (nail nick) taşıyor.
Hassas yerleştirilmiş yandan kilide sahip çelik astarlı çakı, yine siyah renkte, FRP (fiberglas takviyeli naylon) sap malzemesine sahip. Ön ve özellikle ön alt kısımlarında çukurlaşan sap, kavramayı iyileştiriyor. Üç vida ile sabitlenen geniş taşıma klipsi de siyah renkte kaplanmış olan çakı, naylon kılıfı ile sunuluyor.
Ürün Cinsi : Çakı
Toplam Uzunluk : 195 mm
Namlu Uzunluğu : 80 mm
Et kalınlığı : 2,8 mm
Ağırlık : 118 g
Çelik Cinsi : 440C
Sap Cinsi : FRP
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu01RY306
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619156
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.