Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Advance Checkering Black Çakı

Fiyat:
654,49 TL
Havale / EFT:
621,77 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
634,86 TL
53,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Advance serisi, özellikle 440C çeliği ile dikkat çekiyor.
Bu çakı, Advance serisinin varyasyonunu zenginleştiren ve kalitesini daha da yukarı taşımayı hedefleyen bir versiyondur. 
Yuvarlak uçlu (drop point) namlu, 440C çeliğe sahiptir ve tek elle kolay açılması için başparmak çıkıntısı (thumb stud) taşımaktadır. Namlunun sırt kısmının dibinde, kavramaya yardımcı çentikler (jimping) yer almaktadır.
Hassas yerleştirilmiş çelik kanatlı yandan kilide (liner lock) sahip çakıda alüminyum sap malzemesi kullanılmıştır. Siyah renk kazandırılmış alüminyum sap malzemesi üzerinde kavramaya yardımcı girinti ve çıkıntılar oluşturmak için damalı bir desende karar kılınmıştır. Çakının ismi de renginden ve söz konusu dokudan gelmektedir. Güvenli şekilde kavranan hafif ve sağlam çakının sap kısmında kordon deliği (lanyard hole) de bulunmaktadır
Oldukça yukarı pozisyonda sabitlenen taşıma klipsi, çakının daha derin şekilde cebe girmesine izin vermektedir. Taşıma klipsinin yönü de değiştirilebilmektedir.
Advance Pro EDC Thumbstud, kullanışlı naylon kılıfı ile sunulmaktadır.
 
Ürün Cinsi : Çakı
Toplam Uzunluk : 200 mm
Namlu Uzunluğu : 90 mm
Et kalınlığı : 2,7 mm
Ağırlık : 128 g
Çelik Cinsi : 440C
Sap Cinsi : Alüminyum
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
Diğer Özellikler
Stok Kodu01RY302
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619158
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.