Giriş Yapın
veya üye olun

 

Böker Magnum Japanese İris Çakı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Konu ile ilgi detaylı bilgi almak için lütfen bizi (0224 224 98 18) arayınız. Temin edildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek için aşağıdaki "Haber Ver" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kendisine Japon zambağı adı verilen bu düz hatlara sahip çakı, sade ve temiz yapısıyla dingin bir zarafeti yansıtmaktadır.
Japon bıçak kültüründen esinlenerek tasarlanan yandan kilitli (linerlock) flipper’ın 440 çelikten imal edilen namlusu, neredeyse tamamen sap içine gizlenerek taşıma kolaylığı sağlamaktadır.
Çelik astarlar üzerine, hafif ve sağlam, alüminyum sap malzemesi takılıdır. Siyah renkte anodize (eloksal) edilen alüminyumun yüzeyine pürüzlü doku kazandırılarak daha iyi kavranabilmesi sağlanmıştır.
Sapın dip kısmında oval bir kordon deliği (lanyard hole) de bulunan Japanese İris, çıkarılabilir cep klipsi sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.


Tam Uzunluk : 19,7 cm
Namlu Uzunluğu : 8,3 cm
Et Kalınlığı : 2,7 mm
Ağırlık : 101 g
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : Alüminyum

 
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu01RY322
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
3403211619230
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.