999 TL ve üzeri ödemelerde KARGO BEDAVA!
TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterir.

ORİJİNAL ÜRÜN

Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz orijinaldir.

GÜNCEL STOK

Tüm sevkiyatlarımız depomuzdan yapılmaktadır.

32,5
35,25

Böker Magnum Master Craftsman 1 Çakı

Fiyat:
828,37 TL
Havale / EFT:
786,95 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
803,52 TL
3
Magnum Craftsman serisinin sağlamlık, güvenilirlik ve uygun fiyat özelliklerini inşa eden, yuvarlak uçlu (drop point) modeldir.
Namlusu 440 çelikten, sapı ise paslanmaz çelik balçak ve astarlar üzerine takılmış lamine ahşaptan (Pakkawood: Bıçak imalatında kullanılan, çeşitli yüksek kaliteli sert ağaç katmanlarından oluşan ahşap kaplamaların tamamı için kullanılabilen bir terimdir) oluşmaktadır. Arkadan kilitli (lockback) çakıda kordon deliği (lanyard hole) de bulunmaktadır.
 
Ürün Cinsi : Çakı
Toplam Uzunluk : 178 mm
Namlu Uzunluğu : 75 mm
Et kalınlığı : 2,7 mm
Ağırlık : 120 g
Çelik Cinsi : 440A
Sap Cinsi : Lamine Ahşap
 
Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
Diğer Özellikler
Stok Kodu01MB410
MarkaBÖKER MAGNUM
Stok DurumuVar
3403211619237

  • info@bozkurtav.com
  • 0555 960 6271
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.