Bora 211 BPA Ergonomik Kilitli Geyik Boynuzu Saplı Çakı

Bora 211 BPA Ergonomik Kilitli Geyik Boynuzu Saplı Çakı
Bora 211 BPA Ergonomik Kilitli Geyik Boynuzu Saplı Çakı
Bora 211 BPA Ergonomik Kilitli Geyik Boynuzu Saplı Çakı
Bora 211 BPA Ergonomik Kilitli Geyik Boynuzu Saplı Çakı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
941,76 TL
Havale / EFT:
894,67 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
913,51 TL
941.76 www.bozkurtav.com
82,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2016 yılında tasarımını bitirip sizlere sunduğumuz hem ergonomi hem de şase kısmına kılıf dışı kullanımlar için kordon deliği eklediğimiz çakının, N690 namluya ve geyik boynuzu sap malzemesine sahip versiyonu. Sivri uç yapısı (clip point) delme, oyma ve kesim işlevlerini yerine getirmek için tasarlanmıştır.
B harfi, Boynuz kelimesinin kısaltmasıdır. Sap malzemesi olarak geyik boynuzu kullanıldığını ifade etmektedir. Her sene üreme döneminden sonra geyiklerin boynuzları düşer ve yenisi çıkar. Orman Bakanlığımızdan sınırlı sayıda satın aldığımız geyik boynuzu; güçlü, sert ve dayanıklı yapıdadır. Doğal yapısı gereği her bıçak üzerinde farklı desen ve doku oluşturmaktadır. Bu özelliği ile son derece iyi kavrama imkânı sunan geyik boynuzu, görselliğe önem veren kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir. 
P harfi POWER (Güç) kelimesinin kısaltmasıdır. 2016 yılı içinde yapmış olduğumuz en önemli atılımlardan biri de paslanmaz şasiye geçişimizdir. Paslanmaz şasi sayesinde, çakının direnme gücünü arttırdık ve seri adını POWER (Güç) koyduk. Boynuz sap malzemesi kullanılan bu modelin ön ve arka balçakları parlatılmıştır.
A harfi çelik kalitesini gösteren bir kısaltmadır ve N690’ı ifade etmektedir. Böhler firması tarafından üretilen bu çelik, Japon VG-10 çeliğinin geliştirilmişidir. N690, ayrı bir kategori kabul edilen toz metaller sayılmazsa, paslanmaz çeliklerin zirvesinde yer almakta ve bıçak endüstrisinin kaliteli ürünlerinde son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Namlunun ısıl işlemi, çeliği üreten firma tarafından yapılmıştır.
Kordon deliğine (lanyard hole) de sahip arkadan kilitli çakımız, birinci sınıf deri (siyah) kılıfı ile gönderilmektedir.
 
** Size ulaşacak ürün, kullanılan malzemelerin özgün renk ve dokuları veya el işçiliğinin doğası nedeniyle görseldeki üründen detay farklılıkları gösterebilir. **

Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.
Ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir. 
Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.
Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…
Ürün Cinsi : Çakı
Tam Uzunluk : 210 mm
Namlu Uzunluğu : 90 mm
Sap Uzunluğu : 120 mm
En : 22 mm
Et Kalınlığı : 3 mm
Ağırlık : 228 gr
Çelik Cinsi : N690
Sap Cinsi : Geyik Boynuzu
Diğer Özellikler
Stok Kodu211BPA
MarkaBORA KNIVES
Stok DurumuVar
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.