Bora 303 MA Mini Yüzme (Mikarta - N690) Bıçak

Bora 303 MA Mini Yüzme (Mikarta - N690) Bıçak
Bora 303 MA Mini Yüzme (Mikarta - N690) Bıçak
Bora 303 MA Mini Yüzme (Mikarta - N690) Bıçak
Bora 303 MA Mini Yüzme (Mikarta - N690) Bıçak
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
782,44 TL
Havale / EFT:
743,32 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
758,97 TL
782.44 www.bozkurtav.com
68,46 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Üretime başladığımız 1985’ten beri talebi hiç azalmayan 303 modeli, firmamızın kurucusu Mehmet Emin Bora tarafından tasarlanmış mükemmel bir yüzme bıçağıdır. Dünyada da birçok ülkeye ihraç edilen bu model, BORA isminin markalaşmasında önemli bir rol almıştır. Amerika’da birçok bıçak dergilerinde de hafifliği, taşınabilirliği ve yüzme işlerindeki kesimi ile kusursuzluğundan bahsedilmiştir. Bu modelin çok tutması sonucunda, bir küçüğü olan 308 ve daha da küçüğü olan 319 modelleri üretilmiştir.
Bu versiyon, ‘’Mini Yüzme’’ye yeni özellikler eklenen seçenektir:
‘’M’’ mikartayı, ‘’A’’ N690’ı temsil etmektedir. Dolayısıyla, sap malzemesi olarak siyah-gri renkli ve kendinden astarlı (kırmızı), keten mikarta (linen micarta) ve bıçak çeliği olarak N690 kullanılmıştır. Bıçağın ısıl işlemi, çeliği üreten firma tarafından yapılmıştır.
Mikarta, hoş dokunuşlu ve güzel görünüşlü yüksek yoğunluklu malzemedir. Asıl olarak sağlamlık ve rutubet başta olmak üzere çevresel koşullara karşı dayanıklılık sunmaktadır. 
Böhler firması tarafından üretilen N690 ise Japon VG-10 çeliğinin geliştirilmişidir. N690, ayrı bir kategori kabul edilen toz metaller sayılmazsa, paslanmaz çeliklerin zirvesinde yer almakta ve bıçak endüstrisinin kaliteli ürünlerinde son derece yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bıçak üzerinde görünen bağlantı elemanları paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Bıçağımız 1. sınıf, siyah renkli deri kılıfı ile gönderilmektedir.

Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.
Ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir. 
Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.
Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…
 
Ürün Cinsi : Bıçak
Tam Uzunluk : 190 mm
Namlu Uzunluğu : 95 mm
Sap Uzunluğu : 95 mm
En : 30 mm
Et Kalınlığı : 3 mm
Ağırlık : 157 gr
Çelik Cinsi : N690
Sap Cinsi : Linen Mikarta
Diğer Özellikler
Stok Kodu303MA
MarkaBORA KNIVES
Stok DurumuVar
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.