Giriş Yapın
veya üye olun

 

Bora 425 MA Jackal (Mikarta - N690) Bıçak

Fiyat:
2.438,11 TL
Havale / EFT:
2.316,20 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
2.364,97 TL
199,74 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2016 ve 2017 yıllarında Özel Birlikler, Komandolar ve Türk Askeri Birliklerinin komutanlarıyla ve uzmanlarıyla karşılıklı fikir alışverişi sonucunda ortaya çıkmış bir modeldir. Bıçak üzerinde birçok sağlamlık ve dayanıklılık testi yapılmış ve bu testleri başarıyla geçmiştir. Bıçağı elinize aldığınızda, kavramadaki rahatlığı ve güvenli kullanımı göreceksiniz. 4116 çelikten imal edilen oval biçimli ve çift tırnaklı geniş barçak, kullanım güvenliğine yüksek katkıda bulunmaktadır. Uzatılmış kuyruk (extended tang) bir bıçak olan Jackal’ın, sap bitiminde açıkta kalan çeliği sayesinde sert cisimleri kırıp parçalayabilirsiniz.
Bu model, taktik sınıfta yer alan ''Jackal’’a yeni özellikler eklenen seçenektir:
''M’’ mikartayı, ''A’’ N690’ı temsil etmektedir. Dolayısıyla, sap malzemesi olarak siyah-gri renkli ve kendinden astarlı (kırmızı), keten mikarta (linen micarta) ve bıçak çeliği olarak N690 kullanılmıştır. Bıçağın ısıl işlemi, çeliği üreten firma tarafından yapılmıştır.
Mikarta, hoş dokunuşlu ve güzel görünüşlü yüksek yoğunluklu malzemedir. Asıl olarak sağlamlık ve rutubet başta olmak üzere çevresel koşullara karşı dayanıklılık sunmaktadır. 
Böhler firması tarafından üretilen N690 ise Japon VG-10 çeliğinin geliştirilmişidir. N690, ayrı bir kategori kabul edilen toz metaller sayılmazsa, paslanmaz çeliklerin zirvesinde yer almakta ve bıçak endüstrisinin kaliteli ürünlerinde son derece yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bıçak üzerindeki bağlantı elemanları, paslanmaz çeliktir. 
Bıçağımız 1.sınıf, siyah renkli deri kılıfı ile gönderilmektedir. Kılıf üzerindeki kırmızı dikişler ile mikartanın bütünleşik astarı uyum içindedir.
 
** Size ulaşacak ürün, kullanılan malzemelerin özgün renk ve dokuları veya el işçiliğinin doğası nedeniyle görseldeki üründen detay farklılıkları gösterebilir. **

Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.
Ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir. 
Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.
Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…
 
Ürün Cinsi : Bıçak
Tam Uzunluk : 290 mm
Namlu Uzunluğu : 160 mm
Sap Uzunluğu : 130 mm
En : 30 mm
Et Kalınlığı : 4.4 mm
Ağırlık : 367 gr
Çelik Cinsi : N690
Sap Cinsi : Linen Mikarta
Diğer Özellikler
Stok Kodu425M
MarkaBORA KNIVES
Stok DurumuVar
3403211619471
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.