Bora 501 W Tanto Wenge Saplı Bıçak

Bora 501 W Tanto Wenge Saplı Bıçak
Bora 501 W Tanto Wenge Saplı Bıçak
Bora 501 W Tanto Wenge Saplı Bıçak
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Fiyat:
988,98 TL
Havale / EFT:
939,53 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
959,31 TL
988.98 www.bozkurtav.com
86,54 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Eski çağlarda Japonya'da verdiği sözü yerine getiremeyen Japon Yakuzalar serçe parmaklarını Tanto ile kesip, söz verip yerine getiremedikleri kişiye özür dilemek için verirlermiş. Bu 'sözümü yerine getiremedim ama sana canımdan bir parça veriyorum' anlamına gelir. Temsil ettiği manevi anlamla özellikle iş adamlarının masaları üzerinde isimlik olarak kullandığı ve "Ben Sözümün Eriyim” anlamı taşıyan bir modeldir. Söz konusu olan bu modelimiz 1998 yılında ünlü bir işadamımız tarafından satın alınmış ve alındıktan 15 gün sonra tüm güvenlik önlemlerini aşıp kasaya ulaşan hırsız elindeki malzemelerin yetersiz kalmasından sonra masa üzerinden bu modelimizi alıp kasanın kilit mekanizmasında bulunan 3 barı kesip kasayı açmayı başarmıştır. Polis kayıtlarına da geçen bu olay televizyon ve gazetelerde günlerce haber olmuştur.
Sapında malzeme olarak Wenge Ağacı kullanılmaktadır. 1998 yılında yok olma tehlikesindeki türler listesine giren wenge ağacı, sert ve dayanıklı yapısıyla bıçaklık sap malzemeleri uygulamaları için Doğu Afrika ağaçları arasında en çok tercih edilen ağaç türlerinden biridir. Sert bir ağaç olan wenge, yapısal özellikleri nedeniyle güçlü bir ağaç işçiliği gerektirir. Kıymetli müzik aletlerinin yapımında da kullanılan Wenge Ağacı aynı zamanda suya ve neme de dayanıklı bir ağaçtır.
Bıçağımız 1.sınıf deri kılıfı ile birlikte gönderilmektedir.

Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.
Bora Bıçakları olarak, ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir. 
Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.
Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…
Ürün Cinsi : Bıçak
Tam Uzunluk : 315 mm
Namlu Uzunluğu : 190 mm
Sap Uzunluğu : 125 mm
En : 30 mm
Et Kalınlığı : 4 mm
Ağırlık : 270 gr
Çelik Cinsi : Thyssen-Krupp 4116
Sap Cinsi : Wenge Ağacı
Diğer Özellikler
Stok Kodu501W
MarkaBORA KNIVES
Stok DurumuVar
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.