Bora 507 B Muhteşem Süleyman Boynuz Saplı Bıçak

Bora 507 B Muhteşem Süleyman Boynuz Saplı Bıçak
Bora 507 B Muhteşem Süleyman Boynuz Saplı Bıçak
Bora 507 B Muhteşem Süleyman Boynuz Saplı Bıçak
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Fiyat:
1.705,70 TL
Havale / EFT:
1.620,42 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
1.654,53 TL
1705.70 www.bozkurtav.com
149,25 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

2005 yılında Turizm El Sanatları yarışmasında kazanılmış ödül sonrasında aynı modelimiz üzerine 2 ustamızın 40 günlük çalışması neticesinde sap kısmına gümüş kakma ve çelik kısmına da mercek altında ince işleme yapılmıştır. 2007 yılında Nürnberg’de düzenlenen Dünya Bıçak yarışmasında ‘’Geleneksel Bıçak’’ dalında 1. olmuştur. Yarışmada 1. olan bu modelimize yarışma jürisi ve bu konun uzmanları 4.000-5.000 Euro gibi bir değer biçmişlerdir. Sapı ve çeliği işlemesiz olarak da üretilen bu modelimiz hediyelik amaçlı satılmaktadır. Birçok koleksiyoncu için de vazgeçilmez bir modeldir.

Sapında malzeme olarak Geyik Boynuzu kullanılmaktadır. Her sene üreme döneminden sonra geyiklerin boynuzları düşer, yerine yenisi çıkar. Sınırlı ölçülerde Orman Bakanlığımızdan satın alabildiğimiz, geyik boynuzu sert yapısı ile birlikte dayanıklılığında güçlü olmasından dolayı özellikle bıçakta görselliğe önem veren kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Doğal yapısı nedeniyle her bıçak üzerinde farklı bir görsellik oluşturmaktadır.
Bıçağımız 1.sınıf deri kılıfı ile birlikte gönderilmektedir.
 
** Size ulaşacak ürün, kullanılan malzemelerin özgün renk ve dokuları veya el işçiliğinin doğası nedeniyle görseldeki üründen detay farklılıkları gösterebilir. **

Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.
Bora Bıçakları olarak, ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir. 
Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.
Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…
Ürün Cinsi : Bıçak
Tam Uzunluk : 340 mm
Namlu Uzunluğu : 225 mm
Sap Uzunluğu : 115 mm
En : 35 mm
Et Kalınlığı : 3 mm
Ağırlık : 268 gr
Çelik Cinsi : Thyssen-Krupp 4116
Sap Cinsi : Geyik Boynuzu
Diğer Özellikler
Stok Kodu507B
MarkaBORA KNIVES
Stok DurumuVar
  • info@bozkurtav.com
  • Merkez: Alacamescit Mah. Kümbet Sokak No:4/A Osmangazi/BURSA
  • 0555 960 6271
  • Şube: Alacamescit Mah. Çancılar Cad. No:38 Osmangazi/BURSA
  • 0224 224 9818 / 0543 224 9818 (pbx)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.